Sayfalar

23 Eylül 2010 Perşembe

OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISINA ÇAGRI

Akkent Sitesi Yönetim Kurulumuz 18.9.2010 tarihinde toplanarak Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısının 14 EKİM 2010 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 20:00’de SOSYAL TESİS toplantı salonunda yapılmasına karar vermiştir.

Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 21.10.2010 tarihinde aynı yer ve saatte yapılacaktır.

Tüm site sakinlerinin toplantıya katılmaları ve katılamayacak olanların aşağıdaki vekaletnameyi doldurarak belirledikleri vekilinin toplantıya katılmasını sağlaması önemle duyurulur.

GÜNDEM MADDELERİ
1- Açılış ve Site Genel Kurulu Divan Heyetinin Seçimi,
2- Site Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetim Kurulu Raporu’nun okunması, Hesapların görüşülerek Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ibra edilmesi,
3- Ekim 2010-Ekim 2011 tarihleri arasındaki Site İşletme Projesindeki ana işletme gelir ve giderlerin belirlenmesi (Hazırlanan bütçelerinin görüşülerek karara bağlanması),
4- Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerinin seçilmesi,
5- Yönetim Kurulu Başkanımız Sn Turan Orhan’ın Kooperatifimiz ile ilgili açıklamaları,
6- Dilekler ve Kapanış.

NOT: 2009 – 2010 arası Faaliyet Raporu, Gelir Gider Tablosu ve Önümüzdeki Dönemin Bütçeleri, toplantı öncesi bilgilerinize yazılı olarak ve internet sitemizde bilgilerinize sunulacaktır. Lütfen aşağıdaki web sitemizi ziyaret ediniz:
www.akkentbursa.blogspot.com

e-mail: akkentbursa@hotmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder